Nasza firma, to bezpieczeństwo

Dziś każdy szanujący się przewoźnik stawia na bezpieczeństwo podróżnych, jako cel nadrzędny. Nie inaczej jest z firmą Kazek - przewozy autokarowe z Wrocławia

Kim jesteśmy

Wrocławskie przewozy autokarowe zdominował Kazek

Firma narodziła się w oficjalnie na początku 2011 roku. Jest to przedsiębiorstwo całkowicie polskie, zlokalizowane na terenie Wrocławia ale świadczące usługi na terenie całego kraju. Naszym priorytetem jest stosowanie wysokich standardów i dobrej komunikacji z klientem. Od listopaca 2013 roku posiadamy licencję przewoźnika międzynarodowego.

Image 03
Wynajem autokarów - szybko i bezpiecznie na miejsce

Od początku stawialiśmy na jakość usług, dlatego dbamy o nasz autokar. Regularne badania serwisowe zapewniają najwyższy poziom bezpieczeństwa pasażerów, a komfortowe wnętrze pozwala cieszyć się nawet bardzo daleką podróżą. W naszej karierze przewoziliśmy zarówno wycieczki szkolne, jak i kibiców piłki nożnej. Wszystkie wyprawy były strzałem w dziesiątkę, co mogą potwierdzić sami podróżni.

Usługi dodatkowe

Jeśli organizowany jest wyjazd dla większej liczby osób - nie ma problemu. Firma Kazek przewiezie tyle osób, ile będzie trzeba. Pośredniczymy w znalezieniu transportu.